جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تصویب طرح تفصیلی شهرهای ماهدشت و محمدشهرکرج در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور

  به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی البرز، رضا خالقی با اعلام  این خبر گفت: طرح تفصیلی شهر ماهدشت در کمیسیون ماده 5 قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مطرح و پس از بررسی مسائل آن به تصویب کمیسیون مذکور رسید.

  وی در ادامه افزود: همچنین در همین راستا طی جلسه ای در کمیسیون ماده 5 طرح تفضیلی شهر محمد شهر پس از بررسی های لازم و اخذ نقطه نظرات دستگاه های اجرایی به تصویب کمیسیون ماده 5 رسید.

  مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی استان در ادامه خاطرنشان کرد: با تصویب طرح تفصیلی شهرهای ماهدشت و محمد شهر تعداد شهرهایی که طرح تفضیلی آنها به تصویب رسیده به 11 شهر افزایش یافت. این در حالیست که این رقم طی زمان مشابه در سال گذشته تنها 3 شهر بود که شامل شهرهای کرج، گلسارو تنکمان بود و طی یکسال گذشته شهرهای چهارباغ، کوهسار، مشکین دشت، اشتهارد، کمالشهر، نظرآباد،ماهدشت و محمد شهر با تصویب طرح تفضیلی مربوط به هر یک از این شهرها به این جمع اضافه شده اند.

  در همین رابطه  کوه گرد رئیس اداره نظارت بر طرح های توسعه عمران حوزه مدیریت شهرسازی و معماری گفت: برای بررسی طرح تفصیلی شهر ماهدشت بالغ بر 20 جلسه فنی سه جانبه با حضور کارشناسان شهرداری و مشاور طرح و برای بررسی طرح تفصیلی محمد شهر حدود 15 جلسه سه جانبه برگزار شد که طی این جلسات طرح های پیشنهادی مشاورین چکش کاری و رفع نواقص طرح های انطباق آن ها با طرح جامع مصوب بوده و ماحصل آن طرح های فعلی ست.


  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 16 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : تصویب ,شهرسازی ,تفصیلی ,شهرهای ,بررسی ,محمد ,کمیسیون ماده ,شهرهای ماهدشت ,برای بررسی ,تفصیلی شهرهای ,تصویب کمیسیون ,تفصیلی شهرهای ماهدشت ,
  تصویب طرح تفصیلی شهرهای ماهدشت و محمدشهرکرج در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر